30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

BURSA VALİ YARDIMCISI HAMDİ BOLAT SAMSUNLULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BURSA VALİ YARDIMCISI HAMDİ BOLAT SAMSUNLULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Bursa asayişten sorumlu vali yardımcısı olarak göreve başlayan Hamdi Bolat Bursa emek köyde mülkiyeti kendine ait olan ilk Samsunlular derneğini ziyaret etti.
Antalya vali yardımcılığı görevinden Bursa vali yardımcısı olarak atanan Bolat daha önce Bursa’da Orhaneli ve Gürsu kaymakamlığı görevini yaptığını belirtirken ben Bursa’yı seviyorum özellikle Gürsu’da görev yaptığım zaman Samsunlu hemşerilerimiz ile etkinliklerde ve programlar da birlikte oluyorduk ben hemşerilerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum huzur buluyorum, o yüzden Bursa’da da çok Samsunlu hemşerimiz ve derneklerimiz var buda beni ayrıca mutlu ediyor.

Samsunlular derneğinin eski halini de biliyorum burası ilk mülkü Samsunlulara ait bir dernekti o zamandan bu zamana kadar emek veren herkesten Allah razı olun ama deneğin bu yeni hali mükemmel olmuş gerçek ten Temel başkan ve yönetimini tebrik ediyorum tekrar burada sizlerle olmaktan dolayı mutluyum hemşerilerimiz ne zaman bir etkinlik ve program yaparlar ise yanlarında olacağım üzerime düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırım diyen Hamdi Bolat bundan sonra Samsunlu hemşerilerim ile daha sık bir araya gelmek istediğini belirtti.
TEMEL ERKOL’DAN TEŞEKKÜR
Sayın valimizin bizleri ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduk diyen Bursa Samsunlular dernek başkanı Temel Erkol sayın valimizin Bursa’da görev almasından dolayı gurur duyuyoruz özellikle bürokrasinin her noktasında hemşehrilerimizin görev alması bizleri mutlu ediyor, bizde nerde bir hemşerimizi duysak ziyaret ediyoruz yanlarında oluyoruz, hemşehrilerimizin daha iyi makamlara gelmesi için bizlerde Stk lar olarak kulis faaliyetleri yapıyoruz tabi bizimde eksik taraflarımız bazen siyaseten aşamadığımız noktalar olabiliyor ama emin olun elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz diyen Erkol yalnız bir şeyin altını çizmek istiyorum? üzülerek belirtmeliyim ki bizim bazı bürokratlarımız kendilerini tanıtmaktan çekiniyorlar, Samsunlu olduklarını gizliyorlar hiç bir derneğimize gelmiyorlar. Oysa bizim hemşehrilerimize zararımız değil aksine desteğimiz olur yanlarında oluruz yabancılık çektirmeyiz yalnız bırakmayız.
Buradan bürokrasideki hemşehrilerimize sesleniyorum, korkmayın hemşehrilerimiz ile tanışmaktan kaçmayın oysa bizler sizleri bağrımıza basmaya her zaman yanınızda destekçiniz olamaya hazırız diyerek sitemizi belirtti.
Başkan Temel Erkol Hamdi Bolat valimiz derneğimizden ağırlamaktan mutluyuz inşallah bundan sonra sık sık bir araya geleceğiz diyerek ziyaretleri için teşekkür etti.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala