20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

BURSA’DA BİR İYİLİK ELÇİSİ ‘AKIN SEMİZOĞLU’

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

 Video Haber.    https://www.youtube.com/watch?v=n0hAntgXb4Y

https://www.youtube.com/watch?v=n0hAntgXb4Y

BURSA’DA BİR İYİLİK ELÇİSİ ‘AKIN SEMİZOĞLU’

Bursa Samdef, Samgiad ve Bursam İyilik Vakfı Kurucularından renkli kişiliği ile tanınan yaptığı yardım ve iyiliklerle bilinen sevilen ,sayılan gönül adamı iş insanı Akın Semizoğlu iyilikte herkesin taktirini kazanmaya devam ediyor.

Bursa Samdef ve Bursam İyilik Vakfı başkanı Samgiad üyesi Savaş Otruş öncülüğünde başlatılan, Bursa Valiliği ve AFAD ile ortaklaşa hareket edilen deprem yardım kampanyasında şu ana kadar bölgeye gönderilen gıdadan temizlige,hijyen malzemelerinden hastanede kullanılan tıbbı malzemelere,konteyner tuvalet ve duşakabinden oluşan 13 tır malzeme deprem bölgelerine gönderildi.
Bu yardım organizasyonunun her aşamasında yer alan Akın Semizoğlu yaptığı çalışmalarla herkese örnek oldu.

SEMİZOĞLU HER YERDE

Semizoğlu İnşaat Otomotiv sahibi Akın Semizoğlu, son yaşanan ve yüzyılın afeti olan depremde, Bursa Samdef, Samgiad ve Bursam İyilik Vakfı’ın yaptığı çalışmalarda, sergilediği gayretli çalışmaları ile iyilikte bir kez daha insanların taktirini alırken tanıyan tanımayan herkesin gönlünü kazandı.
Semizoğlu Bursa Samdef, Samgiad ve Bursam İyilik Vakfı’nın öncülüğünde yapılan Samsunlu STK yöneticileri ve gönüllülerin destekleriyle toplanan yardımlara öncülük ederken, gece gündüz demeden çalışarak yardım tırlarının bir an önce deprem bölgelerine gönderebilmek için büyük çaba sarfetti.

Semizoğlu, deprem bölgesine giden her yardım tırının malzeme tedarikinden yüklemesine kadar her alanda yer alırken, bu süreçte hem insanları yardıma teşvik etti hem de öncülük ederek motive etti.
Akın Semizoğlu, yardım malzemelerinin tedarikinden taşınmasına, paketlenmesinden yüklemesine kadar yaptığı çalışmalarını görenler, azmi ve gayretinden dolayı kendisini takdir etti.
Eksikleri yerinde görmek için Deprem bölgesine gitti ve orada analizler yaptı. Bursa’ya dönünce bölgede yaptığı analizleri göz önünde bulundurarak tekrar bir çalışma başlattı. Bu çalışmasında, bölgenin ve özellikle depremzedelerin acil ihtiyacı olan seyyar tuvalet ve banyolar dikkat çekti.
Tedarikini sağladığı malzemelerle Samdef, Samgiad ve Bursam İyilik Vakfı’nın deprem bölgelerine her gün bir tır yardım malzemesi göndermesinde önemli bir rol aldı.
Bursa kamuoyunda Samsun STK’larının yaptığı yardımlaşma ve dayanışma örnek bir çalışma olarak gösterildi.
Bursa Samsun Dernekler Fersayon’u Samdef, Samgiad ve Bursam İyilik Vakfı’nın, deprem bölgesinde tespit edilen eksiklik ve ihtiyaçlar doğrultusunda yardımların bundan sonra da devam edeceğini belirtti.

Haber : Samsunlular Rehberi

BURSA'DA BİR İYİLİK ELÇİSİ 'AKIN SEMİZOĞLU'

Bursa Samdef, Samgiad  ve Bursam İyilik Vakfı Kurucularından renkli kişiliği ile tanınan  yaptığı yardım ve iyiliklerle bilinen sevilen ,sayılan  gönül adamı  iş insanı Akın Semizoğlu iyilikte  herkesin taktirini kazanmaya devam ediyor.
BURSA'DA BİR İYİLİK ELÇİSİ 'AKIN SEMİZOĞLU'
BURSA’DA BİR İYİLİK ELÇİSİ ‘AKIN SEMİZOĞLU’

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
  • Bursa Vakıflar / Manşet
  • 12 Mart 2023
  • BURSA’DA BİR İYİLİK ELÇİSİ ‘AKIN SEMİZOĞLU’ için yorumlar kapalı
  • 662 KEZ OKUNDU
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala