20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

BURSA’DA SAMSUNLULAR EL ELE VERDİLER

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
BURSA SAMSUNLULAR

BURSA’DA SAMSUNLULAR EL ELE VERDİLER.

On ilimiz kapsayan yüzyılın depreminin ardından başlatılan yardım çalışmalarında Samsunlular Bursa’da seferber oldular.

Bursa Samsun dernekler federasyonu, Bursam iyilik vakfı ve Bursa Samsun girişimci iş adamları derneği Samgiad ve federasyona bağlı dermeler ve yardım severlerin destekleri ile her gün ayrı bir projeyle yardımlara devam ediyor.

SAMDEF BAŞKANI SAVAŞ ORTUŞ YARDIM VE DESTEKLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

Bursa Samsun dernekler federasyonu Savaş Otruş deprem bölgesine şuana kadar Bursa Valiliği ve Afad ile  istişare ederek belirlenen bölgelerdeki vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gıda, su, soba, cep ve ayak ısıtıcıları, battaniye giyim, özellikle çocuklarımız için çoraptan bereye  giyim malzemesi, biberondan mama ve emziğe kadar ihtiyaç duyulacak her şeyi göndermeye çalıştık. Bugünde hijyen ve temizlik malzemelerinden oluşan 7. tırımızı bölgeye gönderdik Allah yardım da bulunan destek olan herkesten razı olsun

 Bundan sonrada Emek’te bulunan Samsunlular deneğimizin giriş katı ve Millet mahallesinde ki Samsunlular derneğimizin üst katını hayır mağazalarına dönüştürdük, buradaki yardımlarımız ramazan bayramına kadar devam edecek, özellikle Bursa’ya gelen deprem zedelerimiz derneklerimizdeki hayır çarşılarından mobilyadan beyaz eşyaya, giyimden gıdaya her türlü ihtiyaçlarını karşılaya bileceklerin belirtirken tekrar ülkemizin başı sağ olun depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Allah ülkemize, milletimize bir daha böyle bir felaket yaşatmasın derken tekrar yardım ve destekte bulunan deprem bölgesinde gece gündüz demeden çalışan Türkiye ve Dünya’dan yardıma koşanlardan Allah razı olsun.

Özelikle enkazdan bir can çıkartmak için adeta elleri ile betonları parçalayarak insanlarımız kurtaran kurtarma ekiplerinin hakları ödenmez diyerek onlara ülke olarak dua ediyoruz dedi.

BURSA’DA SAMSUNLULAR EL ELE VERDİLER.
Bursa Samsunlular Derneği

VEZİRKÖPRÜLÜLER İNSANLARIN İÇİNİ ISITMAY DEVAM EDİYOR.

Bursa Vezirköprülüler derneği depremin ilk gününden itibaren Elbistan’da ki deprem zedelere sıcak yemek ikramına  devam ediyor.

 Dernek başkanı Muhterem Demir derneğimiz ve federasyonumuzun destekleri ile Bursa’da faaliyet gösteren kaynak yemek Uğur kardeşimiz ekibi ile birlikte yemek yapmaya devam ediyor bizler sürekli erzak desteğinde bulunarak iki günde bir malzeme gönderiyoruz. Tekrar bizlere destek ve yardımda bulunanlardan Allah razı olsun dedi.

BURSA’DA SAMSUNLULAR EL ELE VERDİLER.

Haber. Samsunlular Rehberi

BURSA’DA SAMSUNLULAR EL ELE VERDİLER.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala