20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

ÇADEF’İN ÖNCELİĞİ ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÇADEF’İN ÖNCELİĞİ ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

Çarşamba Dernekler Federasyonu ÇADEF

Çarşamba Dernekler Federasyonu ÇADEF

ÇARŞAMBA DERNEKLER FEDERASYONU  ÇADEF, DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE, MONT,BOT ÇORAP, ÇOCUK BEZİ, ÇOCUK MAMASI VE GIDA MALZEMELERİ DEPREM ZEDELER İÇİN YOLA ÇIKTI.

ÇADEF’İN ÖNCELİĞİ ÇOCUKLAR

Her yıl düzenledikleri çocuklar üşümesin kampanyaları ile Samsun’da belirledikleri okullardaki maddi durumu iyi olmayan çocuklara bot, mont, tablet gibi malzemeleri öğrencilere teslim eden öncü federasyon Çarşamba Dernekler Federasyonu ÇADEF deprem dede önceliği çocuklara oldu

Merkezi İstanbul’da bulunan Çarşamba dernekler federasyon ÇADEF bir gecede topladıkları nakit paralar ile deprem bölgesindeki mağdurlara ulaştırmak için, bot, mont, çorap, bere, battaniye, ıslak mendil çocuk bezi ve çok sayıda gıda ve temizlik malzemelerini deprem bölgesine ulaştırmak için yola çıkarttırdılar.

ÇADEF yıllardır  kış sezonu yaptıkları kampanyalar ve yardımlardan dolayı bu işlerdeki tecrübesi ile gayet düzenli, prensipli ve hızlı  bir şekilde depremzedelerin ihtiyaçlarına göre belirledikleri listeleri her şeyi kendileri alarak depremzedelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadılar.

KEFEN UNUTULMADI

ÇADEF başkanı Hayati Sözen deprem bölgesindeki arkadaşlarımız tanıdık eş dostlarla görüşüyoruz, eksiklikler neyse ona göre biz buradan temin ederek hemen deprem bölgesine gönderiyoruz.

Tatbiki ülkemiz büyük bir felaket yaşadı Allah beterinden korusun ama şu bir gerçek enkaz altında çok sayıda cesetler çıkıyor ve bunlara kefen ihtiyacı olduğunu duyduk hemen bir çalışma yaparak hızlı bir şekilde kefen göndermek için çalışmalar başladık.

Allah deprem zedelerin yardımcısı olsun Allah ülkemizi, milletimizi bu tür felaketlerden korusun inşallah diyerek sözlerini bir atasözü ile noktaladı. BUĞUN BANA YARINA

çadefçadef

Haber. Samsunlullar Rehberi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala