20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

SICAK SICAK GÖNÜLLERE DOKUNDULAR

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

  Haberin Videosu. https://www.youtube.com/watch?v=_rtdVHzwSf8  

DEPREM BÖLGESİNE EN SICAK YARDIM VEZİRKÖRÜLÜLER DERNEĞİNDEN

SICAK SICAK YÜRKLERE DOKUNDULAR

bursa vezirköprülüler derneği

bursa vezirköprülüler derneği

Ülkemizi yasa boğan yüzyılın en büyük afeti olarak tanımlanan    Kahramanmaraş depremi 10 ili etkiledi. Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Kilis ve Hatay’da büyük felakete yol açan deprem sonrası

Bölgeye yardıma koşanlar arasında ilk sırada yer alan   Bursa Vezirkörülüler derneği depremzedeler sıcak yemek ikramında bulunuldu.

DERNEK BAŞKANI MUHTEREM DEMİR ÇOK ÜZGÜNÜZ

Bursa Vezirköprülüler dernek başkanı Muhterem Demir deprem hepimizi derinden yaraladı, deprem haberlerinden sonra dernek yönetimi olarak acil olarak toplandık ve en hızlı bir şekilde ne yapabiliriz diye istişare yaptık, depremzedelere ilk önce sıcak bir çorba ve yemek ikramının daha iyi olacağını düşündük, dernek yönetim kurulu üyemiz olan kaynak yemek sahibi Uğur Kaynak ekibi ile burada yemek hizmeti verebileceğini söyledi sağ olsunlar ekibi ile birlikte hemen bölgeye hareket ettiler ve vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramımda bulunmaya başladılar.

Bu arada gene gönüllü kurtarma ekibi oluşturduk bu arkadaşlarımızda bölgede depremzedelere yardımcı olmaya devam ediyorlar.

İYİKİDE BÖYLE BİR KARAR ALMIŞIZ

Uğur Kaynak ile sürekli iletişim içindeyiz, eksikliklerine göre destek ekibimizle ihtiyaçlarını hemen gönderiyoruz.

İyi ki böyle bir karar almışız bölgeden gelen haberler bizleri mutlu ediyor, insanlara bir nebzede olsa katkımız faydamız oldu ise ne mutlu bize o insanları duası yeter. Bu arada yemek dışında erzak giyim ve gıda maddelerini de sürekli bölgeye gönderiyoruz.

KAYNAK YEMEĞE TEŞEKKÜRLER

Kaç gündür bölgede hizmet veren kaynak yemek ekibine ve gönüllü arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun, Allah ülkemizi bu tür afetlerden korusun, rabbim deprem zedeleri ve orada canla başla çalışan kurtarma ekipleri, sağlık personeli, güvenlik güçlerimiz ve tüm yardıma koşan herkesten razı olsun dualarımız oradaki kardeşlerimiz için.

İHTİYAÇ OLANA KADAR BÖLGEDE KALACAGIZ

Deprem çok büyük çok mağdur insanlarımız var, bölgede bize ihtiyaç olana kadar hizmet vermeye devam edeceğiz bize her türlü desteği veren dernek yönetimi ve hemşerilerimize ve yardım sevenlere çok teşekkür ediyorum, Allah herkesten razı olsun.

UGUR KAYNAT BÖLGEYE İLK GELENLERDENİZ

Kaynak yemek sahibi Uğur Kaynak dernek yönetimini destekleri ile hemen deprem bölgesine hareket ettik Elbistan’da bize gösterilen yerde sıcak çorba ve yemeklerimizi pişirmeye ve deprem zede vatandaşlarımıza ikram etmeye başladık, buralar çok kötü insanlar perişan Allah razı olsun. Devletimiz üzerine düşeni yapıyor ama deprem çok büyük alanda olduğu için çok sayıda araçlarla yardımlar geliyor bazen yollarda ki tıkanmalardan dolayı sıkıntı olabiliyor, buraları görmeyen şahit olamayan bilemez, insanların her şeye ihtiyacı var.

Biz ülke olarak çok yardım severiz sağ olsunlar Türkiye’nin her yerinden yardımlar geliyor,  bizde Kaynak yemek olarak deprem ze kardeşlerimizin bize ihtiyaçları olduğu sürece  biz burada sıcak yemelerimiz pişirmeye ve dağıtmaya devem edeceğiz inşallah.

Bizi sürekli arayan dernek başkanımız Muhterem Demir ve yönetim kurulumuza ve yardım desteğine bulunan herkese çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.

YOLPINAR DERNEĞİNDEN SICAK ÇAY

bursa vezirköprülüler derneği

bursa vezirköprülüler derneği

Bölgeye koşanların içinde Vezirköprü Yolpınar derneği Elbistan’da depremzedelere sıcak çay ikramında bulunarak insanların içini ısıtmaya devam ediyor.

Haber. Samsunlular Rehberi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala