30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

GEBZE SAMSUNLULAR DERNEĞİ’NDEN HER YERE YARDIM

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
GEBZE SAMSUNLULAR DERNEĞİNDEN HER YERE  YARDIM

GEBZE SAMSUNLULAR DERNEĞİ’NDEN HER YERE YARDIM

GEBZE SAMSUNLULAR DERNEĞİ’NDEN HER YERE YARDIM

Merkez üstü Kahramanmaraş olan olan 7.7 ve 7.6’lık deprem 10 ilde büyük hasara neden olurken bütün Türkiye’yi etkiledi.
Yüz yılın depremi olarak gösterilen ve şuana kadar eşi benzeri bulunmayan deprem  nedeniyle  Türkiye  ve Dünya’da herkes yardım seferberliğine koştu.

GEBZE’DE SAMSUNLULAR SEFER BER OLDU

Gebze Samsunlular dernek başkanı Şakir  Töngel yaptığı açıklamada ülke olarak çok zor günler yaşıyoruz rabbim ülkemizi batur felaketlerden korusun inşallah herkes elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor bu ülkemiz insanının ne kadar yardım sever olduğunun bir kanıtı, bizim atalarımız bu ülkeyi yardımlaşarak bu günlere getirmişler ve bizde bu örneklerden feyz alarak ülkemiz için elimizden ne gelirse yapıyor ve yapmaya hazırız diyen  Töngel bakın medyada görüyor izliyoruz, özellikle yaşlı büyüklerimiz, köylüsü, garibanı, belki de parası yok ama gönlü zengin biri ineğini, biri danasını, kimi keçisini koyun ‘unu,  ambarındaki ekinini ununu, haç parasını, kefen parasını kimi elindeki yağ, makarna, yiyecek, içecek ne varsa düşünmeden veriyor, bizler böyle bir neslin insanları olarak çok şanslıyız Allah birlik beraberliğimizi korusun inşallah.

GEBZE SAMSUNLULAR DRNEĞİNDEN 252 BİN 405 TL

Bizde Gebze Samsunlular derneği olarak deprem den sonra  yönetim kuru arkadaşlarımızla  hemen çalışmaya başladık Allah razı olsun bu yardımlar  her gün biraz daha artarak devam ediyor diyen başkan Töngel
biz ilk etapta topladığımız paralar dan 50 bin lirası ile  kumanya kolileri yaptık,148 bin lira AFAD’ın hesabına yatırdık,25  bin lirası ile de ayrı ayrı depremde zarar gören ailelere yardım ettik.

Bize yapılan yardımların kuruşunu bile israf etmeden paylaştırdık ve dekontlarını da  paylaştık, Allah yardımda bulunan destek emek veren herkesten razı olsun bu arada yardımlarımız hala devam etmektedir.

GEBZE SAMSUNLULAR DERNEĞİNDEN HER YERE  YARDIM

SAMKON SAMSUN KÖY’ÜNE DESTEK

SAMKON’un  Adıyaman da kurduğu  Samsun Köyüne p için 40 bin  TL gönderdiklerini söyleyen Şakir Töngel sözlerine şöyle devam etti.

Gebze Samsunlular derneği olarak konfederasyonumuz yaptığı Samsun köyüne yardım ve desteklerimiz devam edecek ayrıca bölgeye ihtiyaçlar doğrultusunda erzak, giyim ve nakdi yardımlarımızı da devam ettireceğiz, özelliklede deprem bölgelerinden Gebze’ye gelen depremzede kardeşlerimizin  eksikliklerini gidermek için çalışacağız.

Tekrar deprem de hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum, deprem zede kardeşlerimizin bir an önce bu sıkıntılarından kurtulup yeniden yuvalarına dönmelerini rabbimden niyaz ediyorum diyen Töngel
özellikle şunu belirmek istiyorum hiç birimiz sonumuzun ne olacağını bilmiyoruz, bana ne dememeliyiz bakın bir anda zengini de fakiri de beton altında, toprak altına kalabiliyor ve birlikte  çadırda yaşayabiliyor, Allah kimseyi ayırmıyor bizlerde insanlar arasında ayrım yapmamalıyız hiç birimiz sonumuzun ne olacağını bilemiyoruz,  kim bilir belki de  biz daha  kötü günler yaşaya biliriz  hiç birimizin  garantisi yok diyen Şakir Töngel, sözlerini şöyle tamamladı tekrar deprem bölgesinde canla başla çalışan aramaya katılan, tüm kuruluşları STK’ları güvenlik güçlerimize AFAD’ a çok teşekkür ediyorum. Allah devlerimize zeval vermesin devletsiz bir millet ayakta kalamaz devletimizi güçlü bir şekilde  daima ayakta tutmalıyız.

AYRICA DERNEK YÖTEİM KURULU ARKADAŞLARIMIZA, ÜYELERİMİZE, YARDIM VE DESTEK TE BULUNAN HER KESE BİRKEZ DAHA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ALLAH HER KESTEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.

Haber. Samsunlular Rehberi.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala