19.04.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

GELECEK ADINA UMUTLUYUM..

Selamet ATLI

Yazarın şu ana kadar yazılmış 8 makalesi bulunuyor.

GELECEK ADINA UMUTLUYUM..

Şampiyonluk yolunda on dört puana sahip iki takımın mücadelesinde Adana da puanlar paylaşıldı…

Deplasmanda rakibinden alınan bir puan İyidir belki ama kaybettiğimiz iki puana Üzüldüm açıkçası.

Her iki takımda istekli başlarken oyuna karşılıklı ataklar ve pozisyonlar vardı. Özellikle ilk on dakika içerisinde önce Ferhat Çulcuoğlu’nun direkten dönen topu ve Volkan Şen ‘in kritik vuruşunda kalecimiz Nurullah Aslan ’ın doğru zamanlamayla yaptığı müdahale de mutlak golü önledi.

Geçmiş haftalara göre ilk yarı iyi oyun sergilediysek de, bu maçla birlikte geride kalan sekiz haftada hiç bir maçın ilk yarısında gol atamadık.

Ikinci yarıya da iyi başlayan takımımız ellinci dakikada Guido Koçer in muhteşem golüyle öne geçti. Golden sonra Adanademirspor biraz baskın görünse de bizlerin ikinci golü atması içten bile değildi.

Ertuğrul Hoca’nın yaptığı değişikliklere saygı duyarım, oyundan çıkardığı ve oyuna attığı isimlerden ziyade, sekseninci dakikadan sonra yapılan değişiklikler daha önce olmalıydı. Adanademirspor’un temposunu daha erken düşürebilirdik. Hele hele bir duran top öncesi üç oyuncuyu içeri atmakta bir o kadar yanlıştı.

Bizi sevindiren taraf gelecek haftalar adına bugün iyi bir futbol sergiledik. Daha önceki haftalarda gerek köşe yazılarım da gerekse Taraftarın Sesi programında “ Bu takım 8. 9. haftadan sonra daha iyi takım olacak” diye belirtmiştim dediğimiz yolda ilerleyeceğiz inşallah.

Aslına bakarsanız Biz Adanademirspor’dan daha iyi takım olduğumuzu da söyleyebilirim.
Farkındaysanız Adanademirspor’un bireysel ayakları iş yapmazsa oynadıkları oyundan kimse söz edemiyor.

Bir Erkan Zengin çok etkili olur beklerken bu akşam sahanın en vasat isimlerindendi. Mehmet Akyüz de piyasada görünmeyince diğer isimlerin sonuca gidemediğini gördük.
Bütün oyuncularımızın ayaklarına sağlık. Saviçeviç i izlemeye doyum olmazken, Nurullah Aslan da bu akşamın en iyilerindendi.
Rakibe göre biz daha iyi yoldayız. İlerleyen haftalarda bu demirin daha da esneyeceğini düşünüyorum. Yılport Samsunspor içinse gelecek adına umutluyum.Sağlıcakla kalınız Selamet ATLI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala