16.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

HEMŞEHRİMİZ ŞÜKRÜ ŞAHİN ESENLER ESNAF VE SANATKARLAR BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

  • İstanbul Haberleri / Manşet
  • 25 Ocak 2023
  • HEMŞEHRİMİZ ŞÜKRÜ ŞAHİN ESENLER ESNAF VE SANATKARLAR BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ için yorumlar kapalı
  • 580 KEZ OKUNDU

HEMŞEHRİMİZ ŞÜKRÜ ŞAHİN ESENLER ESNAF VE SANATKARLAR BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

HEMŞEHRİMİZ ŞÜKRÜ ŞAHİN İSTANBUL ESENLER ESNAF VE SANATKARLAR YENİDEN SEÇİLDİ
Aslen Samsun Alaçamlı olan Şukrü Şahin İstanbulda çok sayıda Samsun STK’larında görevlerde
bulumuştur .
Şükrü Şahin tv programcısı ve gazeteci aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesidir

ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ
Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası da genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek aday ve tek liste ile yapılan kongrede mevcut Başkan Şükrü Şahin yeniden Başkan seçildi… Şahin “Bugün buruk bir bayram günü
Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi Esenler Giyimkentte bir otelin toplantı salonunda gerçekleşti. Hafta içi olmasına rağmen salonu hınca hınç dolduran üyeler ve misafirlere ikramda bulunuldu. Şahin’in yaptığı konuşması esnaflar ve katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.
Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odasının güven tazelenen kongresinde mevcut Başkan Şükrü Şahin’in tek aday olduğu genel kurulda Divan Başkanlığını İstanbul Esnaf Birlik Başkanı Faik Yılmaz yaptı. Genel Kurulda kooperatifler birlik başkanı Bülent Kasapoğlu, Bağcılar Şoförler odası Başkanı Mustafa Nuhoğlu ve Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanları, esnaf temsilcileri katıldı.

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası da genel kuruluna Hafta içi olmasına rağmen katılım yoğundu, salon hınca hınç doldu… Esenler’deki siyasi partilerin ilçe başkanları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri kongre salonunda hazır bulundular, Başkan Şahin’e tebriklerini sundular ve çalışmalarında başarılar dilediler.

“KORONAVİRÜS BİTTİĞİNDE ESNAFIMIZ İYİ GÜNLER YAŞAYACAK”
Esenler Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Şükrü Şahin, geçmişte yaptıklarını anlatarak gelecekte daha büyük ve başarılı hizmetler yapacağını söyledi.
Şahin, yaptığı konuşmasında, “ bir Koronavirüs dönemi yaşadık ve bu dönemin en ağır faturasını esnafımız ödemeye devam ediyor. Her şeye rağmen bugün burada bir bayram kutluyoruz ama bu bayramı buruk kutluyoruz. Koronavirüs bittiği zaman daha iyi günler yaşayacağız, esnaflar olarak ayağa dikileceğiz. Zor günler yaşadık, o zor günlerde esnafımız, sanatkarımız ve vatandaşlarımız çok sıkıntı yaşadı.

“KONGREMİZDE SİYASET YOK, BİRLİK VE BERABERLİK VAR”
Kongremiz odamız için hayırlı olur inşallah, seçimimiz hayırlı olsun. Bakınız kongremizde siyaset yok, birlik var. Esnaf ve Sanatkar Odaları siyasi parti veya hemşeri dernekleri değil tüm siyasilere eşit mesafede olan ve sivil toplum örgütleri ile birlik içinde çalışan kamu yararına hizmet veren yarı devlet kurumudur. Bizler esnafımıza ve halkımıza hizmet yapmak, esnafın haklarını öncelikle koruyan kuruluşlarız. Yönetim kurulumla bir bütünlük içinde bu hizmete talip olduk, bizlere bu ulvi görevi veren esnafımızın hizmetinde olacağız.
Bakınız yönetimimizde her yöreden insanlarımızla oluşmuştur, bizim anlayışımızda mikro milliyetçilik veya bölgeciliğe yer yoktur” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala