30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

KAVSİYAD KAVAKLILARIN YANINDA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KAVSİYAD IŞIK SAÇIYOR
Kuruluşundan kısa süre sonra yaptıkları farklı proje ve programlarla Samsunda adından söz ettiren Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği , yapılan genel kurulun ardından kahvaltısında bir araya gelerek bundan sonra yapacakları çalışmalar la hakkında istişarede bulundular.
Yapılan 1. olağan genel kurulunda başkanlığa getirilen Serdar YERİŞKİN Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği’nce, Ünal Menemen’de tanışma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi.
Başkan YERİŞKİN burada yaptığı konuşmada “Burada bulunan Kavak gönüllüleri gönüllerimizi, yüreklerimizi, umutlarımızı ve hayallerimizi gerçekleştirmek için bir aradayız. KAVSİYAD Kavaklı hemşerilerimizin değerleriyle kökleriyle buluşmaya, tüm engellemelere rağmen umut olmaya devam edecektir. Buradayız çünkü söyleyecek sözümüz var’’ dedi.
BİZ FARKLIYIZ
Başkan Serdar YERİŞKİN bizim hallerimiz çok memleketimize Kavak’a bugüne kadar yapılamayanları yapacağız  o yüzden çok çalışmalıyız diyen YERİŞKİN sözlerine şöyle devam etti. KAVSİYAD’ın kurulduğu günden bugüne kendini yenileyerek büyüdü ALLAH’ın izni ile hedeflerimize adım adım gidiyoruz “Özü itibarıyla bizler birlik ve beraberlik ruhunu oluşturmak için, küçük şahsi hesapların sermayesi olmadan, ALLAH rızası için memleketine hizmet eden dağılmayan birer demir yumruk olacağız”
“KAVSİYAD olarak ilçemizde ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimize sahip çıkmaya gayret edeceğiz. Bu yıl aldığımız başvuruları değerlendirerek başarılı olan ihtiyaç sahibi 55 öğrencimize burs imkanı sağlıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza sahip çıkmak bizim boynumuzun borucudur” elimizden geldiği kadar başarılı öğrencilerimizi mağdur etmeyeceğiz ve eğitim hayatları boyunca yalnız bırakmayacağız her zaman yanlarında olacağız dedi.
BAŞARILI SPORCULARA ÖDÜL VERİLDİ
Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında başarı elde eden Kavaklı Milli sporculara ödül verildi. Başkan YERİŞKİN, “Hiç bir başarılı gencimizin resimlere malzeme yapılıp unutulmasına sahipsiz bırakılmasına razı değiliz. Bu gençler bizlerin geleceği gururu ve onurudur. Bu gençlerimizi başarı yolunda desteklemek tüm vatansever insanlarımızın görevidir. Biz KAVSİYAD olarak gençlerin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
Milli sporcular Arslan Demir (Taekwondo Avrupa Şampiyonu), Tarık Altıngöz (Taekwondo Avrupa İkincisi), Esma Demir ( Bilek Güreşi Dünya Üçüncüsü), Yunus Erçin (Kickboks Avrupa Şampiyonu), Emirhan Kısa (Okçuluk Dünya Üçüncüsü), Abdullah Aslım’a (Okçuluk Dünya Üçüncüsü) ödül verildi. Kahvaltıya davet edilen aynı zamanda Taekwondo Milli Takım Antrenörü Ümit Al ve Kavak Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Nazım Demirci’ye de teşekkür plaketi verildi.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala