30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

KAVSİYAD’TAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KAVSİYAD’ın Kavak’ta yaptığı bilgilendirme toplantısı büyük ilgi gördü

Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği (KAVSİYAD) tarafından Kavak Halk Eğitim Konferans Salonunda teşvik ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

kavsiyad

KAVSİYAD

Toplantıya Kavak Kaymakamı Faruk Atar, Kavak Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altınsoy, KOSGEB Samsun İl Müdürü Nebahat Livaoğlu, Kavak OSB Müdürü Mesut Aydoğdu, OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, CHP İlçe Başkanı Şakir Altun ve MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber ve STK Temsilcileri katıldı.

Toplantıda Kavak Kaymakamı Faruk Atar, Kavak Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz, KOSGEB İl Müdürü Nebahat Livaoğlu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altınsoy ile Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Samsun Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Burak Aydoğdu, KAVSİYAD Başkanı Serdar Yerişkin  birer konuşma yaptılar.

Daha sonra sahasında uzman kişiler proje ve yatırım teşvik uygulamaları hakkında bilgi verdiler.

Toplantıya çok sayıda Sanayici, İş Adamı ve Esnafın katıldığı toplantıda Kaymakam Faruk Atar, Kavak Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçe menfaatine önemli projeler hazırlandığını belirterek, “İlçemizde sanayinin gelişmesiyle istihdam konusunda da önemli adımlar atıldı. İlçemizde işsizlik sorununun kalmadığını söyleyebiliriz.” dedi.

KAVSİYAD Başkanı Serdar Yerişkin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Daha sonra KOSGEB İl Müdürü Nebahat Livaoğlu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altınsoy ile Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Samsun Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Burak Aydoğdu, KOSGEB ile OKA destekleri ve yatırım teşvik uygulamaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala