30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

SAMSUNLULAR İRFAN AKKAYA’NIN ETRAFINDA KENETLENDİ

  • Manşet / Siyaset
  • 31 Ocak 2023
  • SAMSUNLULAR İRFAN AKKAYA’NIN ETRAFINDA KENETLENDİ için yorumlar kapalı
  • 1.521 KEZ OKUNDU

SAMSUNLULAR BURSA’DA İRFAN AKKAYA’NIN ETRAFINDA KENETLENDİ

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği Seçimlerinin 14 Mayıs’ta yapılacağının açıklamamsının ardından siyasi kulisler hareketlenmeye başladı.

Bursa’da nüfus olarak ikinci sırada bulunan Samsunlular bu seçimlerde işi biraz daha sıkı tutmak ve Bursa’dan Samsunlu bir milletvekilini Ankara’ya göndermenin planlarını yapmaya başladılar.

EN ÖNDE GELEN İSİM İRFAN AKKAYA

Bursa STK’larında yılardır görev yapan ve hiçbir zaman Samsunluların arasından kopmayan, hiçbir ayrım yapmadan dernek etkinlikleri, düğün, cenaze, gibi iyi ve kötü günlerinde her zaman her yerde hemşerilerinin yanında olan mütevazi ve bir o kadar çalışkan, cefakâr iş insanı İrfan Akkaya şu anda Bursa’da milletvekilliğine en yakın isim olarak görünüyor.

AKKAYA’YA SAMSUNLULARDAN TAM DESTEK

İki dönemdir Bursa ak parti il yönetimin kurulunda  yer alan  Akkaya aynı zamanda ak parti teşkilatları tarafından da çok sevilen sayılan bir isim, bu yüzden gerek teşkilat gerekse 200 bin üzerinde Samsunlunun yaşadığı Bursa’da irfan Akkaya’nın şansının yüksek olduğu hatta kesin olduğu konuşuluyor.

SAMSUN STK ‘LARI YANINDA

İrfan Akkaya’yı Samsunlu STK’lar desteklerken bunun için kulis çalışmalarına çoktan başlandı.

Bursa’da yaşayan Samsunlular İrfan Akkaya etrafında kenetlenirken sonuna kadar yanında olacaklarını ve İrfan Akkaya’yı Bursa’dan millet vekili olarak Ankara’ya göndermek için gece gündüz çalışacaklarını ve tüm imkanların seferber edileceğini belirtiyorlar.

 BU SEFER BÖLÜNMEK YOK

Bundan önceki seçimlerde herkesin bireysel olarak hareket ettiğini çok sayıda aday adayı çıkması sonucun da bölünmeler olduğunu altı çizilirken, bu sefer aynı hataya düşmeyeceğiz, Samsunlu STK’lar olarak Sayın İrfan Akkaya’nın etrafında kenetlendik ve Allah izin verir siyasi oyunlar ve gizli planlar olmazsa  İrfan Akkaya’ya Bursa’dan milletvekili olarak Ankara’ya göndereceğiz yeter ki bizim önünüze farklı taleplerle gelmesinler verilen sözler tutulsun.

DİĞER PARTİLERDE HEMŞEHRİLERİMİZE GÖRMEK İSTERİZ

Çok sayıda Samsunlunun yaşadığı Bursa’da dolayısıyla her partide siyaset yapan hemşerilerimiz var, bizler tüm hemşerilerimizi desteliyoruz kimler seçilecek yerlerde listeye konulursa biz hemşerilerimizi destekleyeceğiz.

Tek şartımız var oda siyasi partilerin başta Ak parti olmak üzere Samsunlu adayları listelerinde seçilecek yerlere koymaları, biz Samsunlular olarak tüm siyasi partilerden bunu bekliyoruz.

İnşallah bu sefer Samsunluları görmezlikten gelmezler aksi taktirde kaybeden onlar olur diye siyasi partilere mesaj verdiler.

#irfanakkaya #bursaakparti #siyaset, #bursasamsunlular

Haber. Samsunlular Rehberi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala