19.04.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

SAMSUNLULAR İYİLİKTE YARŞTI

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

SAMSUNLULAR İYİLİKTE YARŞTI

Haberin videosu

https://www.youtube.com/channel/UCuiUNA5VzcT9drX_vwbJZbg

TÜRKİYE’Yİ YASA BOĞAN VE 10 İLDE BÜYÜK HASAR’A NEDEN OLAN DEPREMDE MAĞDUR OLAN DEPREMZEDELERE YARDIMDA BULUNMAK İÇİN SAMSUNLULAR SEFERBER OLDU.

SAMDEF
SAMDEF

İLK YARDIM TIR’I YOLDA.

SAMSUNLULAR İYİLİKTE YARŞTI.

TÜRKİYE’Yİ YASA BOĞAN VE 10 İLDE BÜYÜK HASAR’A NEDEN OLAN DEPREMDE MAĞDUR OLAN DEPREMZEDELERE YARDIMDA BULUNMAK İÇİN SAMSUNLULAR SEFERBER OLDU.

SAMSUN STK’LARI YARDIMA KOŞTULAR

Başta SAMKON olmak üzere Samsunlu federasyon ve dernekler deprem bölgesine ki mağdur olan kardeşlerimize destek olabilmek için gece gündüz demenden yardımları belirli noktalarda toplayarak en hızlı bir şekilde afet bölgelerine ulaştırmak için çalışarak toplana yardımları tırlarla deprem bölgesine uğurladılar.

SAMSUNLULAR İYİLİKTE YARŞTI.

BURSAM İYİLİK VAKFI, SAMDEF VE SAMGİAD’IN İLK YARDIM TIR’I BURSA’DAN DULALARLA UĞURLANDI

Bursa Samsun dernekler federasyonu ve Bursa’da Samsunlu hemşerilerimiz tarafından yeni kurulan Bursam İyilik Vakfı ve Samgiad Bursa’dan ilk yardım tır’ı dualarla uğurlandı.

 Bursam vakfı, Samgiad ve Sam def’e bağlı derneklerin birlikte hareket ettiği yardım kampanyasından toplana yardımlar hız bir şekilde deprem bölgesine ulaştırmak için yola çıktı.

YARDIMLAR DEVAM EDECEK.

BURSAM IYILIK VAKFI VE SAMDEF BAŞKANI SAVAŞ ORTUŞ YARDIMLARIN DEVAM EDECEĞİNİ BİLDİRİRKEN SÖZLERİNE ŞÖYLE DEVAM ETTİ.

Ülkemiz eşi benzeri görülmemmiş bir afet yaşamakta Allah beterinden korusun ama durum

gerçekten çok vahim Allah enkaz altında kalanların yardımcısı olsun inşallah en kısa zamanda buralara ulaşılır ve temennimiz herkesin sağ olarak kurtulması.

Bizlerde Bursa’daki Samsunlular yeni kurduğumuz BURSAM İYİLİK VAKFI, SAMSUNLU İŞ ADAMLARMIZ SAMSIAD VE SAMSUN DERNEKLER FERDERASYONU SAMDEF OLARAK DEPREMİN DUYULDUĞU SAATTEN İTİBAREN ÇALIŞMALARIMIZA BAŞKADIK.

Yaptığımız ilk toplantıda neler yapabileceğimiz istişarede ederek sağ olun arkadaşlarımız kısa bir zamanda

1-TIR /25 TON GIDA

1-TIR /SOBA

3-TIR BOT VE MONT ÇOCUKLARIN İÇİN GİYECEK MALZEMELERİNDEN OLUŞACAK İLK 5 TIR’IN İLKKİNİ GÖNDERDİK

Bu süreçte bize el veren yardım eden, destek olan başta SAMGİAD iş insanlarımıza Samdef’i daima yukarı taşıyan dernek başkanlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyorum.

 Buradan tekrar depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet göçük altında kalanların bir an önce kurtarılması ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah ülkemizi bu tür felaketlerden korusun dualarımız kardeşlerimizle. Biz Samsunlular olarak üzerimize düşen ne varsa bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya zaman hazırız diyerek sözlerini tamamladı.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala