30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

SAMSUN MHP’NELER OLUYOR

  • Siyaset
  • 26 Ocak 2023
  • SAMSUN MHP’NELER OLUYOR için yorumlar kapalı
  • 207 KEZ OKUNDU

2023 TÜRKİYE GENEL SEÇİMLERİ 14 MART TARİHİNDE KESİNLEŞMİŞKEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDE 5 İLÇE BAŞKANININ İSTİFA ETMESİ KAFALARI KARIŞTIRDI.

Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, Terme İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel ve Salıpazarı İlçe Başkanı Hasan Yüksel, Ladik İlçe Başkanı Selami Aktaş görevlerinden istifa etti.

İSTİFA DİLEKÇELERİNİ VERDİLER
MHP Genel Merkezi geçtiğimiz günlerde Atakum İlçe Başkanı Murat Akoğlu ile Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün’ü görevden alırken, bugün ise Samsun MHP’de 5 ilçe başkanı istifa dilekçesini il Başkanlığına verdi. Görevden alınan MHP Atakum İlçe Başkanı Akoğlu’nun yerine Metehan Yusufoğlu, Çarşamba İlçe Başkanı Düzgün’ün yerine ise Harun Kaya atanırken, Kavak, Ladik, Vezirköprü, Terme ve Salıpazarı ilçe başkanlarının da, görevden alınacakları için, istifa ettikleri gündeme geldi.  MHP Samsun  İl Başkanı Osman Kandıra’nın Yönetim Kurulu’nda da, istifalar olduğu öğrenildi. OSMAN KANDIRA AÇIKLAMA YAPTI
Öte yandan MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra, istifalarla ilgili yaptığı açıklamada, “İstifa tek taraflıdır ve onların tercihidir. Görev değişimini uygun görmüşler, bizim önümüzü açmak için istifa ettiler. Saygı ile karşılıyoruz, kendilerine teşekkür ediyoruz. İstifa eden ilçe başkanlarının yerine, yeni isimler ve yönetim atanacaktır. Yeni kan ve yeni can ile MHP hem Türkiye’de, hem de Samsun’da yoluna daha güçlü devam edecektir.” dedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala