30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

Ankara Samsunlular Federasyonu’ndan Samsun’da Muhteşem Kutlama.

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Samsunlular Federasyonu’ndan Samsun’da Muhteşem Kutlama.

ASFED, Samsun’da Cumhuriyet Bayramı coşkusunu muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Vatandaşlar bayram coşkusunu tek yürek şekilde birlikte yaşadı
Ankara Samsunlular Federasyonu (ASFED), Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yılını muhteşem bir organizasyonla kutladı. ASFED koordinasyonunda Atakum ilçesi Kurupelit Yat Limanı’nda gerçekleşen kutlama programında, coşku doruğa ulaştı.
GENÇLİK KOLLARINDAN DESTEK
ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz’ın da katıldığı etkinliklerde, Cumhuriyet coşkusu doyasıya kutlandı. Cumhuriyet Yürüyüşü’ne Samsun ASİYAD Gençlik Kolları da destek verirken, etkinlik Kurupelit Yat Limanı’nda sona erdi.
MUHTEŞEM GECE
Etkinlikte bando takımının performansı büyük alkış alırken, havai fişek gösterileri ile gece renklendi. Katılımcılar bando takımının çaldığı marşlara da eşlik etti. Etkinlikte düzenlenen konser programı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.
“SAYGI VE MİNNETLE YAD EDİYORUZ”
Samsun ASFED Başkanı Fatih Pişkin, Cumhuriyet’in kuruluşu’nun 99. yılını güzel bir organizasyonla kutladıklarını ifade ederek, tüm katılımcılara teşekkür etti. Pişkin, “99. yılını büyük bir coşku ile kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ediyorum. Bağımsızlık mücadelemize önderlik ederek Cumhuriyet’imizi kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle yad ediyorum “dedi.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala