30.05.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

BURSA’DA SAMSUNLULAR’IN YENİ GÖZDESİ MERVE ÖZTÜRK

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


BURSA’DA SAMSUNLULAR’IN YENİ GÖZDESİ MERVE ÖZTÜRK

Bursa Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF)’in kadın kontenjanından Ak Parti Osmangazi Belediyesi meclis üyesi adayı olan Merve Öztürk Bursa’da Samsunluların yeni gözdesi oldu.

Bu zamana kadar siyasetle yakından ilgisi olmadığını ama ailecek Ak partili olduklarını belirten Öztürk bundan iki ay önce SAMDEF genel başkanımız sayın Temel Erkol başkanım bana “Ak Partinin Federasyonumuzun kontenjanından kadın meclis üyesi talebi var, bizde meclis üyeliği için seni düşünüyoruz bu görevi yapabilecek kapasitedesin sana güveniyorum” diyerek bana bir teklifte bulunduğunda ilk olarak ben de tereddüt etmiştim ama şöyle bir düşündüm ve neden olmasın, herkes anasından siyasetçi doğmuyor madem benden bir beklenti var ben de üzerime düşeni yapmalıyım dedim.

Bunu önce ailemle paylaştım Allah razı olsun başta eşim Harun Öztürk olmak üzere ailemden sonsuz destek aldım, bana çok güvendiklerini gördüm ve Ak Parti Osmangazi ilçe Başkanlığı’na müracaatımı yaptım.

Sağ olsunlar Ak partili yetkililerimizde beni bu göreve layık gördüler ve kolları sıvadık ” Bismillah “diyerek çalışmalara başladım. Allah’ıma çok şükürler olsun başta federasyon başkanımız Temel Erkol ve yönetimi olmak üzere tüm Samsun dernek başkanlarımızdan ve Samsunlu hemşehrilerimizden çok büyük destek görüyorum, inşallah ben de onların yüzünü kara çıkartmayacağım, elimden geldikçe bıkmadan usanmadan çalışarak hemşehrilerimizi en güzel şekilde temsil edeceğim.

BURSA’DA SAMSUNLU KADINLARLA KENETLENECEĞİZ.

Benim bir hayalım var Allah nasip ederse bunun için mücadele edeceğim.

Bursa SAMDEF federasyonumuzun kadın kolları ve diğer derneklerimiz ile birlikte Bursa’daki Samsunlu kadın arkadaşlarımızı bir araya getirmek için çeşitli projelerimiz var inşallah Bursa’da Samsunlu kadınların birlikteliğini sağlayacağız.

Kadınların olduğu her yerde düzen vardır temizlik vardır çalışkanlık vardır huzur vardır, yeter ki istesinler kadınların başaramayacağı hiçbir şey yoktur. İnşallah biz de birlikte başaracağız.

BEN KALBİMLE HAREKET EDİYORUM.

Ben kalbimle duygularımla hareket ediyorum kadın elinin değdiği her şey güzel olur, yeter ki kadınlara destek olalım göreceğiz ki çok başarılı işlere imza atacağız.

Seçim ofisi açılımımda Osmangazi Belediye Başkanımız sayın Mustafa Dündar bana şöyle bir şey dedi “Bakın seçim ofisinde bile kadın elinin değdiği ne kadar belli her şey çok güzel dizayn edilmiş, tertemiz ve düzenli kadın elinin değdiği belli .

 Merve Hanım’ı tebrik ediyorum çok çalışkan ve azimli bir kişiliğe sahip Merve Hanım da bu azim varken siyasette çok iyi yerlere gelecektir ben buna inanıyorum” demesi beni çok mutlu etti.

EŞİMDEN BÜYÜK DESTEK ALIYORUM​

Hani bir söz vardır her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır deriz ama demek ki her başarılı kadının arkasında da bir erkek var,

Allah razı olsun eşim Harun Öztürk bana çok büyük destek veriyor işini gücünü bıraktı benim yanımda onun bu desteği güveni olmasa bu kadar rahat olamazdım iki çocuğumuz var Allah’a şükürler olsun büyüttük, ben de bundan, sonra çocuklarımı ülkemize memleketimize, halkımıza faydalı bireyler olarak yetiştirmek bizimde elimizden geldiğince insanlara faydalı olmak ve hayır dualarını almaktan başka bir beklentimiz yok. Allah hiç kimsenin mutluluğunu, huzurunu, aile düzenini bozmasın.

YAPAMAYACAĞIM SÖZ VE VAAT VERMEM

Beni tanıyanlar iyi bilir benim bir özelliğim var yapamayacağım, tutamayacağım sözleri vermem bana genelde en çok sorulan soruların başında siz de diğerleri gibi bol bol vaatlerde bulunup söz verip seçimden sonra ortalıktan kaybolursunuz diğerleri gibi size de ulaşamayız gibi sitemlerde bulunuyorlar.

Bakın şunun sözünü veriyorum ben yapamayacağım sözleri vermem vaatlerde bulunmam, tamam hallederiz, çözeriz, sorun yok merak etmeyin gibi cümleler kurup kimseyi ümitlendirmem. Ben burada aracıyım her şeyi çözecek mercide olmayacağım ama hemşehrilerimizin sorunlarını, sıkıntılarını çözmek ve çözdürmek, için elimden geldiğinin en güzelini yapacağım, eğer çözemediğim bir sorun beni aşan bir konu olur veya yapamayacağımız bir şey olduğunda bunu karşı tarafa olumlu olumsuz bildireceğim. Kimseyi boşa ümitlendirip bekletmeyeceğim

BEN TUTUĞUNU KOPARAN BİR KİŞİLİĞE SAHİBİM.

Belki sizlere sıradan gelecek ama ben gerçekten azimli mücadeleci bir kişiliğe sahibim kolay kolay pes etmem. O yüzden hemşerilerimizin içi rahat olsun, ben onlar için mücadelemi yapacağım beni tanıdıkça daha çok sevecekler ben burada sadece Merve Öztürk olarak değil herkesin temsilcisi sözcüsü olarak bulunacağım tüm Samsunlu hemşerilerimiz için çalışacağım büyüklerimizin Merve kızı küçüklerimiz ablası yaşıtlarımızın arkadaşı olarak içinizden biri olarak mücadele edeceğim insanlara faydalı olabilirsem güzel işlere imza atabilirsem ne mutlu baba rabbimden tek isteğim inşallah bana insanlara hizmet etmeyi hayır dualarını almayı nasip etsin başka hiçbir şeyde gözüm bu dünyanın birde öbür tarafı var Allah bana kimsenin hakkını yemeyi kimseden beddua ah almayı nasip etmesin.

GELECEK İÇİN HAYALERİM VAR

Benim bu süreçte edindiğim deneyim sayesinde, ileriye doğru hayallerim, hedeflerim oluşmaya başladı.

Gerçekten her gün öz güvenim artıyor, siyasete alıştım. Allah’ın izni, halkımızın da destekleri ile ileride daha güzel makamlarda halkımıza hizmet etmeyi isterim, Rabbim hakkımızda hayırlısını neyse onu nasip etsin, hayırlı olmayacak hiçbir şeyi nasip etmesin İnşallah.

Başta hemşerilerimiz olmak üzere herkesten partimize ve biz meclis üyelerine desteklerini bekliyorum, lütfen benden dua ve destekleriniz eksik etmeyin. “Buradan Merve Öztürk sözü veriyorum, sizi mahcup etmeyeceğim” diyen Merve Öztürk, “beni takip edin, Allah’ın izni ile Bursa’da Samsunlular olarak çok çalışacak ve Samsunluları layık olduğu yerlere getirebilmek, Samsunluların birlik beraberliklerini sağlamak için başta federasyonumuz, derneklerimiz olmak üzere tüm Samsunlular olarak kenetleneceğiz, çalışacağız ve başaracağız. İnşallah önümüzdeki yıllar Bursa’da Samsunluların konuşulduğu yıllar olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber: Ferdi MAMAL- Samsun Tv55

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala