16.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

HAFİ GÜNDOĞDU KİMDİR

HAFİ GÜNDOĞDU KİMDİR
Hafi Gündoğdu 1967 Samsun Çarşamba porsuk köyü doğumlu olup 1991 de İstanbul’a yerleşmiş 1993 ‘de Sakarya’ya taşınmış ve burada çeşitli işlerle uğraştıktan sonra 1996 da ortak bir şirket kurarak fason yan sanayi olarak ticaret hayatına başlar.

ARSLANDOĞDU TREYLER İMALAT VE TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD şirketi

Bu arada şirket ortak olsa da şirketin tüm hakları hafi Gündoğdu adınadır. Bu ortaklık 2015 yılına kadar devam eder ve 2016 yılından itibaren ortakla ayrılma kararı alırlar ve bu tarihten itibaren 20 çalışan personeli ile ARSLANDOĞDU TREYLER İMALAT VE TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD şirketi adıyla iki oğlu, kardeşi ve çocukları ile birlikte bir aile şirketine çevirirler ve Tırsan treyler firmasına Fason yan sanayi olarak üretime devam eder.

2016 yılında 20 çalışanı ile başladıkları aile şirketinde şuan 100 çalışan personel ile Tırsan-Treyler firmasına Fason yan sanayi olarak üretim yapmaktadır.

Sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak her zaman hemşerilerinin yanında olan Hafi Gündoğdu Sakarya Samsunlular dernek kurucularından ve hala yönetim kurulunda ki görevinin yanında SAMKON Samsun sivil toplum kuruluşları konfederasyonu ve bir çök STK’ların yönetim kurulu görevlerini yürütmektedir.
FİRMA ADI.ARSLANDOĞDU TREYLER İMALAT VE TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD.
Adres: Adliye Mah.1520 Sok. Tırsan-Treyler Sitesi Hafi Blok No:1/G Arifiye /SAKARYA

ARSLANDOĞDU TREYLER İMALAT VE TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD şirketi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala