20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

Samsunlu Fehmi Asarcık’ta Klip Çekti

Ses sanatçısı ve televizyon programcısı Samsunlu Fehmi sözü ve müziği kendisine ait Asarcık şarkısına Asarcık’ta klip çekti.

 Samsunlu Fehmi Asarcık’ta Klip Çekti

Samsunlu Fehmi Asarcık’ta Klip Çekti

Ses sanatçısı ve televizyon programcısı Samsunlu Fehmi sözü ve müziği kendisine ait Asarcık şarkısına Asarcık’ta klip çekti.

Asarcık saat kulesi ve yeni yapılan Acısu şelalesi ve Asarcık’ın çeşitli yerlerine çekimleri gerçekleştirilen klip yayınlanmasının ardından kısa surede büyük kitleler tarafından izlendi.

Klip hakkında bilgi veren Samsunlu Fehmi: “Klip şarkımız biraz hareketli bence Asarcık için güzel bir şarkı oldu eminim ki bundan sonra Asarcık’ta düğünlerde bu şarkı çalınacak.

Şarkının ilk olarak gündeme gelmesi Bursa Asarcık’lılar dernek başkanı sevgili Çetin Gonca ile bir sohbet sırasında gelişti sonrasında çalışmalara başladım ve uzun bir araştırma ve çalışmanın ardından şarkımızı besteledik ve aranjörümüz hemşerim Taner Kılıçaslan ile stüdyo çalışmalarına başladık ve ortaya güzel bir çalışma çıktı. Sağ olsunlar Asarcık dernek başkanları bu şarkıyı dinledikten sonra duyarsız kalmadılar ve klip çekelim fikri oluştu klip yönetmenimiz özellikle Karadeniz bölgesi kliplerinin marka isim Şener Çakır ile 4 K  görüntüsü ile gerçekleştirdik üç gün süren çekimlerimizi Asarcık meydanı saat kulesi ve gelecekte Asarcık’ın cazibe merkezi olacak olan acısu şelalesi ve asma köprüsünde Asarcık’ın çeşitli yerlerinde gerçekleştirdik. En önemlisinde drone ile Asarcık ve mahallelerini havadan görüntüledik aslında klip projemiz baştan senaryolu olacaktı ama baktık ki Asarcık’ın her yerinden görüntü koymamız gerekiyor senaryodan vazgeçtik klip daha çok Asarcık tanıtımı gibi bir çalışma oldu bence de güzel oldu.

Tekrar bizlere destek olan Asarcık dernek başkanları Bayram Konuşuk, Çetin Gonca, Mustafa Kığılcım ve Ahmet Koral’a ve klip çekimlerinde bizlere eşlik eden destek olan Asarcık halkına ve yönetmenimiz Şener Çakır’a çok teşekkür ediyorum” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala