20.06.2024 -Samsunlular Firma Rehberi
Samsunlular Rehberi

SAİT SEVER’İN MUTLU GÜNÜ.

SAİT SEVER’İN MUTLU GÜNÜ.
İSTANBUL’DA SAMSUN STK’LARININ TANINAN SEVİLEN SİMASI İŞ ADAMI SAİT SEVER KIZI SÜMEYYE’Yİ EVLENDİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADI.


İstanbul ve Samsun Çarşamba’daki nikah ve düğünde Sever ailesini dost, akraba ve aileleri yalnız bırakmadı.
Sever çiftinin evlatlarının mürüvvetini görmenin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
İstanbul’da Samsun STK Başkanları Yanız Bırakmadı.
İstanbul’da geçekleştirilen nikah merasiminde Samsun STK başkanları SAMKON genel başkanı Hasan Kaya Aşçı, ve önceki dönem Samkon başkanı Sezgin Gümüş, İstanbul Bafra spor kulüp yönetimi adına Aydın Dursun, ÇADEF Çarşamba Federasyonu Genel Başkanı Hayati Sözen, VEZDEF Vezirköprü Federasyonu Genel Başkanı İsmail Ceylan, ALDEF Alaçam Federasyonu Genel Başkanı Fehim Gevrek, BADEF Bafra Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu, Bağcılar Samsunlular Platformu Kadın kolları Başkanı Fatma Uzunay, Bağcılar Samsunlular Dernek Başkanı Kadir Diler.
Ahmet Yıldız, Fikret Kesici ,Ziya Yaman ve çok sayıdaki Samsunlu dostları Sever ailesinin bu mutlu gününe ortak olmak için yalnız bırakmadılar.

ÇETİN KAYA KÖPRÜSÜ UNUTULMADI.
Samsun Bafra Çetinkaya köprüsünde yıllardır gelenek hale gelen ve gelin ve damat’ın köprüden geçmeden solana gitmeme geleneğini Sever ailesi de sürdürdü. Aslen Bafralı olan Sait severde kızını bu geleneklerle solona yolcu etti.


SAMSUN ÇARŞAMBA’DA Kİ DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM.
Katılımın yoğun olduğu Sümeyye Sever ve Cem Göz’ün düğün merasimine de belediye ve STK başkanların yansıra çok sayıda davetli katıldı.
Samsundaki düğüne katılanlar arasında
Vezirköprü belediye İbrahim Sadık Ediz, Salıpazarı Belediye Başkanımız Halil Akgül, Milletvekilliği adaylığı için MHP Samsun il başkanlığından istifa eden Abdullah Kararabıçak,
BBP Salıpazarı ilçe başkanı Mehmet Candan, Çarşamba Yeşilırmak derneği başkanı Arif Sır ve yönetimi, Hasan Liman, Köksal Akman ve Atakum kent konseyi Yönetimi Sibel Başkan, Leyla Aksoy, Ferhan Toprak ve uzaktan yakından gelen çok sayıda davetli Sever ailenin mutlu günlerinde yanında oldular.
düğün merasimimize katılarak bizleri onurlandırmıştır
SAİT SEVERDEN TEŞEKKÜR.
Evlatlarımızın bu mutlu gününde İstanbul ve Samsun yaptığımız düğünlerimizde bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza, Samkon, federasyon ve dernek başkanlarımıza, uzaktan yakından düğünümüze katılarak bizleri onurlandıran herke ailem ve çocuklarımız adına çok teşekkür ediyorum. İyi ki böyle güzel eş dost ve akrabalarımız var, ALLAH hepinizden razı olsun ALLAH bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah diyerek teşekkür etti.

SAİT SEVER'İN MUTLU GÜNÜ.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Paylaş
Bağlantıyı kopyala